українською <----------------------------->російською

виготовлення рулонних штор в Одесі

Рулонні штори

Тканинні ролети

Про рулонні штори по суті.

Цей розділ нашого сайту присвячений рулонним шторам або, як їх ще називають, тканинним ролетам.

Зміст розділу:

1) Основні види та принципи відмінності штор.

2) Чим керуватися під час вибору штор.

3) Правильна експлуатація та догляд.

4) Ремонт рулонних штор.

5) Заказ рулонних штор.

Рулонні штори Одеса

=====================

Як влаштовані та чим відрізняються між собою рулонні штори.

виготовлення рулонних штор в Одесі

Рулонні штори є виробами, в яких тканина накручується на вал, розташований зверху, в рулон. Обертання валу регулюється ланцюжковим механізмом, що кріпиться кронштейнами до площини вікна. Для рівномірного згортання та розгортання полотна внизу штори тканина протягується у спеціальну металеву планку.

Рулонні штори Одеса

Цю ж схему докладніше з розшифровкою всіх деталей дивіться на цій сторінці.

Штори бувають відкритої та закритої системи.

У закритих системах вал із тканиною ховається у спеціальний короб, що запобігає забрудненню штори.

Рулонні штори Одеса

З боків штори до вікна кріпляться дві алюмінієві напрямні – плоскі планки. Залежно від кольору профілю вікна короб і напрямні бувають білими або коричневими.

Рулонні штори Одеса

Також штори відрізняються діаметром валу. Для звичайних або маленьких вікон підходять штори з діаметром валу 17-19 мм. Для широких вікон та отворів ставлять вироби з діаметром валу 25 мм і більше.

Рулонні штори Одеса

Для забезпечення тривалої надійної експлуатації без поломок широкі рулонні штори зазвичай кріплять на металеві кронштейни.

Рулонні штори Одеса

Для запобігання провисанню полотна штор (наприклад, у режимі провітрювання вікон) служать різні фіксатори нижньої планки. Це можуть бути спеціальні кнопки, бічні пластикові кронштейни фіксатори, магніти або волосінь. У закритих системах фіксаторами є бічні напрямні.

Рулонні штори Одеса

Зрідка встановлюють системи двох видів тканин, одна з яких у вигляді напівпрозорого тюлю, для денного використання і друга - з тканин "блекаут" для повного затемнення.

Рулонні штори Одеса

За бажанням виконують окантовку штор. Але системи з окантовкою нижньої планки зараз майже не застосовують із практичних міркувань. Кант зазвичай з часом втрачає форму і зазнає більш інтенсивного забруднення, ніж саме полотно тканини, що естетично невигідно позначається на загальному сприйнятті таких штор.

Рулонні штори Одеса

Існують сотні різних видів тканини, від прозорих тюлевих тканин, до важких тканин "Блекаут" і "Аква". Принципи підбору тканин розглянуті нижче. Але крім звичайних, є ще штори "день-ніч" або "зебра".

Рулонні штори Одеса

У них тканина складається з смуг, що чергуються різної щільності, які за допомогою накладання один на одного можуть регулювати світловий потік в приміщення. Смуги можуть бути складної форми, хвилями, зигзагами. Бувають системи із круглими отворами.

Рулонні штори Одеса

Штори "день-ніч" дуже ефектні та функціональні, проте не позбавлені деяких недоліків, про які ми розповіли у цій статті, нашого блогу "Цікаве про жалюзі і не тільки...".

Рулонні штори Одеса

Ну, і в кінці розповімо ще про рідкісні рулонні штори, в яких тканиною виступають бамбукові або джутові полотна.

Рулонні штори Одеса

Такі штори підходять для літніх веранд, великих затемнених альтанок, пляжних комплексів, де потрібна тінь і водночас бажаний рух повітря.

Рулонні штори Одеса

Полотна в таких шторах збираються або рулон навколо нижньої планки, або фалдами, методом "гармошки", як у римських шторах.

Рулонні штори Одеса

Далі ми розглянемо докладно, чим керуватися при виборі рулонних штор.

=====================

Які штори підходять для вікон.

При виборі штор насамперед звертають увагу на інтенсивність світлового потоку в приміщення, особливості розташування та форми віконних отворів, деталі інтер'єру кімнати.

Рулонні штори Одеса

У зв'язку з цим підбирають тканини різної пропускної спроможності та відтінків. Вибирають систему: відкриту чи закриту.

Для затінених кімнат краще підійдуть світлі тонкі тканини. І навпаки, на вікна південної сонячної сторони або першого поверху слід повісити щільні непрозорі штори.

Рулонні штори Одеса

Якщо у вас невеликі вікна і планується крім тканинних ролет вішати ще фіранки, то краще розміщувати штори окремо на кожну стулку вікна, виконаних по відкритій системі з 19 або 25 валів. При перекритті віконного отвору або для великих широких панорамних вікон потрібно використовувати системи з діаметром валу 30 мм і більше. Для забезпечення повного затемнення застосовують закриті системи. Схему такої штори дивіться на цій вкладці нашого сайту.

Рулонні штори Одеса

Ванні кімнати можна закрити шторами з матеріалів на водовідштовхувальній основі - з ПВХ (полівінілхлориду), синтетичного жаккарда, тканин з поліестеру з додаванням скловолокна, рідше бамбука та соломки.

Рулонні штори Одеса

Якщо ж ви хочете, щоб ваш інтер'єр був справді унікальним, замовте рулонні штори з фотодруком! Друк на шторах можливий для тканин з білою щільною основою. І ще одна вимога - висока якість зображення, що наноситься, не менше 2500 dpi.

Рулонні штори Одеса

=====================

Що потрібно робити, щоб штори прослужили довго та безвідмовно.

У зв'язку з прекрасними експлуатаційними характеристиками і безвідмовною роботою протягом тривалого часу догляд за рулонними шторами зводиться до регулярного сухого чищення від пилу, в закритих системах - періодичного прибирання короба і направляючих вологою тканиною.

Рулонні штори Одеса

Чищення від пилу та невеликих плям можливе без демонтажу тканини та проводиться за допомогою віничків та щіток. Якщо у вас тканина на основі ПВХ, плями легко забираються звичайним гумкою.

Під час ремонту кімнати тканинні ролети краще звернути в рулон для запобігання забрудненню полотна тканини.

Рулонні штори Одеса

Слід додати, що забруднені старі тканини на рулонних шторах не стираються. У цьому випадку виробляють заміну тканини на нову.

=====================

Рулонні штори Одеса

Що ламається у шторах та як це ремонтувати.

Рекомендації щодо ремонту рулонних штор докладно розглянуті нами у відповідному разділі сайту.

Також ми займаємось ремонтом будь-яких видів жалюзі та москитних сіток.

=====================

Рулонні штори Одеса

У нас ви можете отримати консультацію щодо вибору штор та зробити замовлення.

Фотографії категорій матеріалів рулонних штор можна переглянути у галереї в цьому розділі.

Новинки 2022 для рулонних штор та штор день-ніч.

Рулонні штори Одеса

Рулонні штори з фотодруком необхідно узгоджувати індивідуально. Ми допоможемо вам зробити правильний макет та підберемо необхідний матеріал.

Рулонні штори Одеса

Для отримання вартості рулонних штор вкажіть окрім розмірів вікна: вибрану назву тканини, тип системи (відкриту або закриту) та фіксацію (ліску чи магніти).

Приклади наших робіт можна побачити на регулярно оновлюваному майданчику в Інстаграмі.

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 лсв

Поділитися в соціальних мережах:

вгору